MASTER KİLİT

Şirketimiz adından’da anlaşılacağı gibi sektöründe hakim gelişmelere açık kalite ve öz güveni ön planda tutan müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş ve bu ilkeler doğrultusunda gerek yurt içi gerekse yurt dışında mevcut müşterilerine hizmet vermeyi benimsemiş genç, dinamik ve güçlü bir kadro ile 2020 Yılının Ocak ayında faaliyetine başlamış olan bir kuruluştur. 

VİZYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratarak; elektrik pano, mobilya ve çelik eşya sektöründe kaliteye, yenilikçi anlayışın yanı sıra uygun fiyat politikası ile yerli ve yabancı imalatçıları, ürünlerimiz ile desteklemeye, ürün kalitemiz ile ülkemizin tanıtımına bir nebze faydalı olmaya ve müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalarımız ile ürünlerimizin tanınmasına çok daha fazla olanak sağlamak amacı ile sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

MİSYONUMUZ

Doğru kalite – fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve bunu sağlayabilmek en temel amacımızdır. Rekabetçi ve sürdürülebilir fiyat politikamız ile müşteri odaklı hizmet sunmak.

KAPAT